Pomocný pracovník pre mobilné odberové miesto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Svidník

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- odoberanie biologických vzoriek na vyšetrenie COVID 19
- administratívna pomoc a koordinácia zákazníkov pri odberoch

Ponúkaný plat

4 EUR

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

- podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- komunikatívnosť
- zmysel pre detail a flexibilnosť
- ochotu učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme
- vyžaduje sa zdravotnícke vzdelanie

Vhodné aj pre:

- študent doktorského študijného programu v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej osem semestrov
- študent študijného programu v študijnom odbore ošetrovateľstvo v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej dva semestre, alebo
- študent študijného programu v študijnom odbore urgentná zdravotná starostlivosť v dennej forme štúdia, ktorý absolvoval časť štúdia v rozsahu najmenej dva semestre

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno