Vaša práca
je naším poslaním.

Práca pri lisoch a bodovačkách s nástupom okamžite a s platom až 1000€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v 3 zmennej prevádzke
- práca podľa jasných inštrukcií nadriadeného na bodovacích a lisovacích strojoch
- vizuálna kontrola dielov na základe daných špecifikácii
- kompletizácia dielov a následná 100% kontrola kvality /komponenty tak dosahujú kvalitatívne vyhovujúcu úroveň
- rework dielov spojený s obrusovaním ostrín, čistením dielov
- pracovníci sú riadení kontrolou a svoje výkony zapisujú pravidelne do reportu
- správne evidovanie výkazu dochádzky

Upresnenie platových podmienok

650 EUR/mesiac+ 135 EUR motivačná odmena + zákonné príplatky + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 650€
- motivačná odmena 135€
- Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
- Príplatky za nadčasy
- možnosť čerpania záloh- pomoc s exekúciami

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis a súhlas o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email
.Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.Kontaktná osoba:
Nikola GajdošováTel. kontakt: 0944 630 406
Email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť a logické myslenie
- predošlé skúsenosti s lisovaním a v oblasti AUTOMOTIVE výhoda

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie