Operátor stacionárneho zariadenia / Operátor výroby

12.10.2020 MollFAM SK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Snina
Stakčín
Československej armády 792/103
06761

Snina
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Možnosť zvýšenia hrubej mzdy po šiestich mesiacoch na základe získaných zručností, skúseností a výsledkov práce.
Zabezpečené stravovanie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
1. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- obsluha a nastavovanie strojov používaných pri výrobe pružín a výkon pomocných, prípravných a manipulačných prác podľa presných postupov, pokynov a bezpečnostných pravidiel pri výrobe a iné súvisiace aktivity podľa požiadaviek zamestnávateľa
- kontrola produkcie
- vypĺňanie záznamov o produkcii, prehliadke a údržbe stroja
- zmena nástrojov/náradia produkcie
- obnova produkcie v prípade zastavenia stroja vrátane výmeny/nasadzovania nosičov s drôtom
- pravidelná prehliadka, údržba a mazanie výrobných a pridružených zariadení
- čistenie náradia a udržiavanie čistoty na pracovisku a vo výrobnej hale
- balenie výrobkov do krabíc a ukladanie na palety, výmena plných paliet a kontajnerov
- triedenie nezhodnej produkcie, úprava/oprava nezhodnej produkcie
- dodržiavanie BOZP

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore prevádzka strojov a zariadení
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik v strojárstve - stroje a zariadenia

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- manuálna zručnosť, samostatnosť a spoľahlivosť
- skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie
- skúsenosti s prácou elektrikára veľkou výhodou (oprávnenie § 21, 22 alebo 23)
- skúsenosti s prácou zámočníka výhodou
- preukaz a hlavne prax s VZV výhodou