Online konzultant

19.10.2020 4x4 s.r.o.
Miesto práce: Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Trnava; Banská Štiavnica, Liptovský Mikuláš, Nitra, Prešov, Trenčín, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Account manager, Klientský poradca, Konzultant, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
+ bonusy v závislosti od ambícií uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- uchádzač zabezpečuje komunikáciu s vybranými cieľovými skupinami
- zabezpečuje návrhy riešení a administratívu
- poskytuje informácie

Iné výhody:

- dlhoročná tradícia
- rešpektovaná značka švajčiarskej spoločnosti
- spravodlivé odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov
- bezplatné a profesionálne zaškolenie
- garancia kariérneho rastu
- progresívny odmeňovací systém
- flexibilná pracovná doba
- možnosť pracovať z domu
- dovolenky, motivačné súťaže a firemné akcie
- tréningy komunikačných a obchodných zručností
- vyplácanie renty od manažérskych pozícií
- zľavy na produkty a služby partnerov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- zameranie na výsledky a riešenia
- aktívny prístup k práci
- počítačová gramotnosť – bežný užívateľ
- bezúhonnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme partnerom švajčiarskej spoločnosti so 160 ročnou históriou. Našim pracovníkom ponúkame prémiové riešenia a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy.

Naše hodnoty:
- dobré meno
- proaktivita
- zmysluplnosť
- dlhodobosť

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Adresa:

4x4 s.r.o.
Párovská 24
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Lenka Andelová
Párovská 24, Nitra, 94901, Slovenská republika