Vodič MKD SR - ČR-DE-JIT

30.09.2020 PRO - BAU, s.r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; okres Malacky; Malacky, Stupava
Typ pracovnej ponuky: Vodič kamiónovej prepravy, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Platové podmienku budú dohodnuté osobne.
Termín nástupu do práce: od 13.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti nákladnej prepravy hľadá vodičov na medzinárodnú prepravu trasa SR - ČR - DE, V4.
Nástup možný ihneď!
Požiadavky: vodičský preukaz sk. C, E
karta vodiča
orientačný zmysel.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: C, CE