Lekár

27.11.2020 PLAMIENOK n.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Zadunajská cesta a
85101

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- odborný a osobnostný rast zamestnancov je prioritou organizácie
- bezplatné vzdelávanie v anglickom jazyku na medzinárodnej úrovni
- príjemné pracovné prostredie a tvorivú atmosféru v tíme
- odmeny
- 13. plat
- vzdelávanie
- rekreačné poukazy
- jóga
- 5 dní dovolenky naviac

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
Hľadáme lekára (aj absolventa), ktorý má záujem pracovať v našom tíme a zároveň sa vzdelávať v oblasti detskej paliatívnej medicíny.
Náplňou práce je liečba a odborná starostlivosť o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v domácom prostredí v rámci multidisciplinárneho tímu.

Hľadáme mladého pediatra na čiastočný alebo plný úväzok s entuziazmom pracovať a vzdelávať sa v oblasti detskej paliatívnej starostlivosti. Skúsenosti v obore nie sú podmienkou. Motivačný list a štruktúrovaný životopis posielajte prosím na adresu: email
Vypočujte si podcast o práci lekára: https://www.plamienok.sk/podcast/ako-pracuje-lekar-v-plamienku
Prečítajte si článok o práci lekára: https://www.plamienok.sk/blog/praca-lekara-v-plamienku-je-krasna-cesta

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody
- odmeny
- 13. plat
- jóga

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 8:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

- odmeny
- 13. plat
- jóga

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • osobnostný rozvoj
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Lekár musí mať záujem získať, resp. získal atestáciu z pediatrie alebo vybraného pediatrického odboru. Podporujeme a zabezpečíme cirkuláciu na predpísaných pracoviskách v rámci pred atestačnej prípravy.

T.j. príjmeme lekára
• v priebehu atestačnej prípravy z pediatrie
• po ukončení atestácie z pediatrie, detskej neurológie, detskej anesteziológie a intenzívnej medicíny, detskej onkológie
• lekára absolventa: po cca polročnom až ročnom zaškolení sa lekár zapíše do atestačného odboru pediatria a potom až do zloženia atestačnej skúšky 3-4 dni v týždni stážuje v DFNsP na Kramároch a 1-2 dni pracuje pre Plamienok.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • empatia