Izolatér strešnej krytiny

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Viedeň a okolie
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2260 EUR
    Uvádzame minimálnu mzdu stanovenú v kolektívnej zmluve. Naše reálne mzdové balíčky vychádzajú z aktuálnych trhových miezd a zohľadňujú vašu kvalifikáciu a skúsenosti.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

• Výroba teplých a obrátených striech od malých terás až po strešné plochy s rozlohou niekoľko tisíc m².
• Realizácia opravných prác, práce podľa špecifikácií
• Skúsenosti s prácou na stavenisku
• Schopnosť pracovať v tíme
• Osobná zodpovednosť a štruktúrovaný spôsob práce, presnosť a odolnosť voči záťaži
• Vodičský preukaz skupiny B

Benefity a ďalšie výhody:

• Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou zameranou na budúcnosť
• Motivovaný a priateľský tím a mimoriadne príjemná pracovna atmosféra v spoločnosti, ktorá existuje už viac ako 70 rokov
• Rodinná pracovná atmosféra
• Intenzívne zaškolenie
• Rozmanitá pracovná náplň
• Príplatky v závislosti od kvalifikácie

Informácie pre uchádzača:

Požadujeme aspoň čiastočnú znalosť nemčiny, práca sa vykonáva vo Viedni a okolí.

Všeobecne požadované znalosti:

požadujeme primeranú skúsenosť podľa náplne práce

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B