Brigáda v knižnom sklade Rača

23.11.2020 P. A. Mamut, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava-Rača
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Brigádnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
hodinová mzda 3,90€/hod netto pozostáva: základná hodinová mzda 3,70€/hod netto + 0,20€/hod netto dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-príjem tovaru, dopĺňanie a vyskladňovanie tovaru z lokácií, práca s paletovým vozíkom (nie elektrickým), práca so skenerom
- dlhodobá, pravidelná práca v sklade s knihami, s nástupom čo najskôr
- pracuje sa len v pracovné dni, víkend voľný
- pracovný čas PO-PIA ranná zmena: 6:00-14:00 a poobedná zmena 14:00-22:00

Iné výhody:

-poskytujeme týždenné zálohy do 50€
-robíme opatrenia voči vírusu (momentálne neprijímame pracovníkov z cudziny, pendlerov)

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu nám zašlite životopis

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

-samostatnosť a zodpovednosť
-dochvíľnosť
-logické myslenie
-prax výhodou