custom-banner

Vodič VZV v Nitre s ubytovaním a 13. platom

22.11.2020 Job Impulse s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj, Nitriansky kraj; Košice; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 858 - 1126 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykladanie nákladných vozidiel s pomocou vysokozdvižného vozíka (VZV)
Vyskladňovanie a naskladňovanie materiálu
Práca v sklade na vláčiku alebo VZV (viaceré typy)
Práca so skenerom
Čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté alebo distribuované a/alebo dopravené
Práca na 3 zmeny, prechodne na 2 zmeny

Iné výhody:

Ubytovanie zabezpečené (podmienka- trvalé bydlisko min. 150 km od Nitry)
Bezplatná doprava z ubytovania do práce a späť
Výška základnej mzdy závisí od pracovných skúseností a typu platného oprávnenia
Dochádzkový bonus 5 - 15% podľa odpracovaných mesiacov
13. plat
Stravné lístky v hodnote 3,83 € za každý odpracovaný deň, príspevok zamestnanca len 0,22 € /1 ks
Preplácanie všetkých nadčasov
Ďalšie zvyšovanie mzdy možné po splnení kvalifikačných kritérií

Informácie pre uchádzača:

Nutný platný preukaz VZV
Prax na VZV výhodou
Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno