Ošetrovateľ ošípaných v Senici

29.09.2020 Polnovakia Agrar, s.r.o.

Miesto práce: Agrovýkrm a.s. - Jablonická cesta 2/2686 905 01 Senica
Senica
Typ pracovnej ponuky: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Základná mzda + dochádzkový bonus + príplatky za nadčasy, víkendy, sviatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hlavnou náplňou práce je výkrm ošípaných, medikácia, presun, upratovanie a dezinfekcia priestorov.

Iné výhody:

Zaujímavá práca s ubytovaním v dynamickom prostredí modernej farmy.
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho rozvoja, vzdelávania a rastu
- obedy a ubytovanie zadarmo (kvôli dodržiavaniu bio bezpečnosti na farme)
- 2x ročne prídelové ošípané.
- dochádzkový bonus
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Vyžadujeme poľnohospodárske vzdelanie alebo skúsenosti s chovom ošípaných, záujem o prácu v živočíšnej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť