Business Intelligence Analyst

13.10.2020 iLogistics Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Kopčianska 92
85203

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2392 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- An excellent working climate within a dynamic and multicultural environment
- A varied and independent job in a company with innovative power and economic stability
- International opportunities for career and development

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2392 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
- Methodical guidance of different business units in the elicitation and definition of BI requirements
- Analysis of business unit requirements and conceptual solution design
- Report design, process/data/system analysis
- Elaboration and implementation of technical specifications
- Central coordination and management of BI implementation projects

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

- University degree (business informatics or comparable education) or equivalent professional experience
- Minimum 2 years of work experience in conception and implementation of BI solutions
- Understanding of DWH concepts (staging, data marts, enterprise DWH)
- Advanced understanding of data modelling in DWH applications
- Experience in data and project management
- Analytical and cross-system thinking
- Independent, responsible and persistent working style
- Professional English skills

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

iLogistics Slovakia s. r. o.
85203 Bratislava-Petržalka
Slovensko