custom-banner

SKLADNÍK, VODIČ CXT alebo VZV (aj s neplatným oprávnením na vzv - zabezpečíme obnovu)

01.12.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Devínska Nová Ves - Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 848 - 920 EUR
Ponúkaný plat (brutto):
MANIPULANT: 848€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)
VODIČ VZV/CXT: 920,-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

- VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod.zmeny

Čistý REGISTER TRESTOV - PODMIENKA

Trvalý pracovný pomer, plný úväzok!

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke/termínom:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Iné výhody:

Zabezpečené:
zaškolenie,
ubytovanie
stravné lístky v hodnote 3,83€
pracovný odev a obuv
týždenné zálohy - za odpracovaný pracovný týždeň (už po 1. odpracovanom týždni)
UBYTOVANIE ZADARMO
Bezúročné mikropôžičky
Bezplatné právne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Miroslava Valentíny, PhD.
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0908 961 969