SKLADNÍK, VODIČ CXT alebo VZV (aj s neplatným oprávnením na vzv - zabezpečíme obnovu)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves - Bratislava

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

- VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod.zmeny

Čistý REGISTER TRESTOV - PODMIENKA

Trvalý pracovný pomer, plný úväzok!

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke/termínom:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

848 - 920 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):
MANIPULANT: 848€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)
VODIČ VZV/CXT: 920,-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené:
zaškolenie,
ubytovanie
stravné lístky v hodnote 3,83€
pracovný odev a obuv
týždenné zálohy - za odpracovaný pracovný týždeň (už po 1. odpracovanom týždni)
UBYTOVANIE ZADARMO
Bezúročné mikropôžičky
Bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno