custom-banner

OPERÁTOR - ohýbanie kovových rúrok - práca na TPP

21.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Čadca
Čadca
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 570 EUR
570 EUR/mesiac v hrubom+bonusy až do 200,- eur v hrubom /mesačne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obrábanie, ohýbanie kovových rúrok,
- 570,00 EUR/mesiac v hrubom + bonusy bližšie info. na pohovore osobne,
- práca na 3 zmeny - miesto výkonu práce Krásno nad Kysucou
- možnosť dosiahnuť bonusy do výšky 200 eur
- stravné lístky - za každú odpracovanú zmenu (príspevky nad rámec zákonníka práce)
- PRÁCA VHODNEJŠIA PRE MUŽOV

Iné výhody:

- stravné lístky,
- možnosť dosiahnuť bonusy do výšky 200 EUR (doch. bonus - 70 EUR, osobné ohodnotenie- 130 EUR)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- pracovná disciplína
- zodpovednosť k pridelenej práci,
- flexibilita, záujem učiť sa nové veci,
- bezúhonnosť,