custom-banner

Nastavovač lisov a strojov (TPP do kmeňa spoločnosti)

25.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom; Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Služby, Výroba; Inžinier údržby, Montážnik, montér, Robotník, Strojník, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
od 850€ + príplatky za zmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• obsluha a nastavenie výrobných strojov a zariadení na výrobu dien a viečok pre konzervy
• zabezpečenie plynulého chodu lisovacej linky s ohľadom na dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia
• vykonávanie drobných mechanických opráv lisov a strojov
• diagnostikovanie opotrebovaných dielov a porúch lisov a strojov
• dodržiavanie predpísaných štandardov

Iné výhody:

• 13. a 14. plat vo výške jedného priemerného platu
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevky na športové a kultúrne podujatia
• Mikulášsky a Vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

• ochota pracovať na 3 zmeny (7,5 hod. pracovné zmeny)
• prax na podobnej pozícii výhodou
• technické myslenie
• zodpovednosť, spoľahlivosť