Tímlíder na oddelení údržby! (Ref. č.: PR/022909)

22.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Vrcholový manažment; Elektromechanik, Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Inžinier údržby, Servisný inžinier, Technik, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1600€ brutto, v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Identifikovať najlepšie postupy údržby
* Denne kontrolovať procesy za cieľom napredovania
* Plánovanie korektívnej a preventívnej údržby
* Byť vzorom pre tím, motivovať, podporovať, proaktívne hľadať riešenia problémov
* Zúčastňovať sa na opravách zariadení, zabezpečiť čo najrýchlejšie spustenie so zreteľom na bezpečnosť a kvalitu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* SŠ alebo VŠ (inžinierske zameranie)
* Elektrotechnická vyhláška §22
* Základná znalosť robotov
* Skúsenosti a znalosti z oblasti pneumatiky
* Logické a analytické myslenie
* Schopnosť motivovať tím, výborné komunikačné schopnosti
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2
* Minimálne dva roky skúseností na riadiacej pozícii