custom-banner

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (pozemné stavby) (Ref. č.: 1-5-34713/PF)

21.11.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
2200 - 2700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky.

Na pozícii PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (pozemné stavby) budú Vaše zodpovednosti:

- Zodpovednosť za pridelený stavebný projekt od úvodnej fázy po fázu ukončenia projektu
- Zodpovedať za analýzu a prípravu prideleného projektu
- Zodpovednosť za rozpočet projektu
- Zodpovednosť za komunikáciu s investorom
- Zúčastňovanie sa tendrov, výber subdodávateľov
- Zodpovednosť za účtovné výstupy, výkazy
- Účasť na realizácii na stavebnom projekte
- Pravidelná komunikácia so zainteresovanými stranami a oddeleniami
- Na svojom stupni riadenia dodržiavať a zodpovedať za dodržiavanie interných predpisov a ISR ďalej predpisov BOZP a OPP
- Spolupracovať s nadriadenými a podávať pravidelný reporting o stave činností

Iné výhody:

- Prémie a podiely na zisku spoločnosti
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Jazykové kurzy
- Odborné vzdelávanie
- Firemné akcie a teambuildingy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Skúsenosť s pozemnými stavbami PODMIENKOU
- Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti projektového manažmentu v stavebnom priemysle PODMIENKOU
- ANGLICKÝ alebo NEMECKÝ jazyk na mierne pokročilej úrovni VÝHODOU
- Znalosti o stavebných materiáloch, stavebnom konaní, vedení a hospodárení stavby, stavebnom práve PODMIENKOU
- Skúsenosť s generálnym dodávaním stavieb PODMIENKOU
- Znalosť MS Office, AutoCAD, Revit
- Vodičský preukaz B
- Skúsenosti v obchodných jednaniach a realizácii zákaziek

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101