Skladník/Skladníčka

21.10.2020 G-TEKT Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Priemyselný park
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 815 EUR
+ 15% mesačné odmeny, 13. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• dekantovanie častí
• presúvanie tovaru v rámci skladu
• vykladanie a nakladanie tovaru z/do kamiónov
• zásobovanie linky materiálom v reálnom čase
• naskladňovanie/vyskladňovanie materiálu, paliet
• obsluha vysokozdvižných vozíkov a ťahačov
• skenovanie paletových štítkov
• práca na dve zmeny

Iné výhody:

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
• 13. plat
• príspevok na dopravu
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

• skúsenosti s prácou v logistickom/distribučnom alebo skladovom prostredí sú žiaduce
• platný preukaz VZV
• zodpovedný prístup k práci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Oblasť pôsobenia:

Výroba karosérií pre motorové vozidlá, výroba návesov a prívesov

Adresa:

G-TEKT Slovakia, s.r.o.
Na Pasienkoch 9
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Silvia Tóthová
Na Pasienkoch 9, Nitra, 949 01, Slovenská republika