Ekonomicko-obchodný pracovník

28.09.2020 MABOM s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hotel Zátoka, Senec
Senec
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
platové podmienky aj podľa dohody
Termín nástupu do práce: od 1.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.10.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obchodno - ekonomický pracovník
- vystavovanie dokladov, evidencia majetku, prijímanie faktúr, prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov, spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených zamestnancov,Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia, Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi a iné

Informácie pre uchádzača:

- nástup do práce podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť, chuť pracovať, kreatívnosť, logické myslenie