Stavebný/á technik/čka - Logistické centrum Sereď

21.10.2020 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na logistických centrách

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Logistické centrum Sereď
Sereď
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Zabezpečíš všetky stavebno-technické požiadavky pri nových aj existujúcich objektoch pri dodržiavaní zákonných ustanovení, predpisov a firemných zásad.
• Budeš organizovať výberové konania pre projekčné práce.
• Staneš sa dozorom stavby či rekonštrukcie objektov a budeš sa zúčastňovať stavebných porád s architektmi a stavbyvedúcimi.
• Budeš vybavovať územné rozhodnutia a stavebné povolenia.
• Budeš mať na starosti usporiadanie vnútorného technického vybavenia v závislosti od dispozície budovy (napr. chladiaci regál, poplašné zariadenie a pod.).
• Zodpovedáš za prevzatie stavby a vypracovanie odovzdávacieho protokolu v spolupráci s vedúcim úseku nehnuteľností.
• Súčasťou tvojej pracovnej náplne bude aj protokolárne odovzdanie, koordinácia školení o technických zariadeniach, odovzdanie kľúčov a informovanie o uzavretých zmluvách na výkon údržby.
• Pravidelne budeš kontrolovať stav predajní s cieľom zabezpečiť prevádzkovú bezpečnosť.
• Budeš sa podieľať na plánovaní, koordinácii a kontrole projektov vo zverenej oblasti v spolupráci s ďalšími oddeleniami.
Ponúkaný plat (základná mzda):
2400 EUR
Iné výhody:
• Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Plný úväzok 40 hod./týždenne,
• Mobilný telefón aj na súkromné účely,
• 1-krát do týždňa možnosť práce z domu,
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
• Máš vysokoškolské vzdelanie technického zamerania – stavebníctvo.
• V oblasti nehnuteľností máš aspoň 2 – ročné pracovné skúsenosti.
• MS Office máš v malíčku.
• Tvojou silnou stránkou je nadpriemerná angažovanosť, flexibilita a komunikatívnosť.
• K práci pristupuješ zodpovedne.
• Máš vodičský preukaz sk. B. a rád/a cestuješ.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 145 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:

Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Kontaktný email:

kariera@lidl.sk

Reaguj na ponuku