Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Stavebný/á technik/čka - Logistické centrum Sereď

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na logistických centrách

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Sereď
Logistické centrum Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečíš všetky stavebno-technické požiadavky pri nových aj existujúcich objektoch pri dodržiavaní zákonných ustanovení, predpisov a firemných zásad.
• Budeš organizovať výberové konania pre projekčné práce.
• Staneš sa dozorom stavby či rekonštrukcie objektov a budeš sa zúčastňovať stavebných porád s architektmi a stavbyvedúcimi.
• Budeš vybavovať územné rozhodnutia a stavebné povolenia.
• Budeš mať na starosti usporiadanie vnútorného technického vybavenia v závislosti od dispozície budovy (napr. chladiaci regál, poplašné zariadenie a pod.).
• Zodpovedáš za prevzatie stavby a vypracovanie odovzdávacieho protokolu v spolupráci s vedúcim úseku nehnuteľností.
• Súčasťou tvojej pracovnej náplne bude aj protokolárne odovzdanie, koordinácia školení o technických zariadeniach, odovzdanie kľúčov a informovanie o uzavretých zmluvách na výkon údržby.
• Pravidelne budeš kontrolovať stav predajní s cieľom zabezpečiť prevádzkovú bezpečnosť.
• Budeš sa podieľať na plánovaní, koordinácii a kontrole projektov vo zverenej oblasti v spolupráci s ďalšími oddeleniami.

Ponúkaný plat

2400 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Plný úväzok 40 hod./týždenne,
• Mobilný telefón aj na súkromné účely,
• 1-krát do týždňa možnosť práce z domu,
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

• Máš vysokoškolské vzdelanie technického zamerania – stavebníctvo.
• V oblasti nehnuteľností máš aspoň 2 – ročné pracovné skúsenosti.
• MS Office máš v malíčku.
• Tvojou silnou stránkou je nadpriemerná angažovanosť, flexibilita a komunikatívnosť.
• K práci pristupuješ zodpovedne.
• Máš vodičský preukaz sk. B. a rád/a cestuješ.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk