custom-banner

Pracuj v sklade ako skladník, alebo picker s možnosťou kurzu VZV. Ubytovanie len za 40€/mes !

22.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Slovenská republika; Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 890
890€ /mes
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude:
˚ príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
˚ práca so scannerom, prepočítavanie kusov
˚ účasť na inventúrach
˚ označovanie a skenovanie dielov

Iné výhody:

˚ Základná mzda Picker- 714 € (po prestupe na pozíciu skladníka s W1 od 890€)
˚ Základná mzda Vodič VZV- od 890€ ( záleží od skúseností)
˚ Mesačný bonus až do 15 %
˚ Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
˚ možnosť absolvovania kurzu VZV zdarma a prestupu na pozíciu Skladníka
˚ príplatky za nadčasy
˚ doprava ZDARMA!
˚ zabezpečené ubytovanie iba za 40€/mes!
˚ možnosť čerpania záloh

Informácie pre uchádzača:

Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

˚ flexibilita
˚ spoľahlivosť
˚ manuálna zručnosť
˚ výborný zdravotný stav
˚ chuť pracovať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Jakub Igaz
Tel: 421948940610