custom-banner

PRÁCA V NOVEJ FIRME V NITRE PRE VODIČOV VZV A ŽERIAVNIKOV!!! Mzda až 1000€!!!

20.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Nitriansky kraj; Topoľčany, Zlaté Moravce; Galanta, Hlohovec, Nitra, Vráble
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Reality a stavebníctvo; Skladník, Žeriavnik
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy €777 + 15% mesačná odmena + €34 bonus za BOZP + €20 príspevok na cestovné + príplatky a príspevok na dopravu + stravné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečovanie fyzického vychystávanie hotových výrobkov určených na expedíciu (podľa nákladných listov). Fyzické vykladanie materiálu žeriavmi a VZV. Skladovanie výrobkov podľa interných predpisov a dokladov, aktualizícia dát v internom informačnom systéme a podobne.
Pracovník skladu vykonáva aj ostatné činnosti vyplývajúce z jeho pozície (napr. inventúry).

Iné výhody:

Medzi výhody práce v tejto firme patrí:

- príspevok na dopravu
- BOZP bonus
- výkonnostný a dochádzkový bonus
- stravné
- možnosť kariérneho rastu
- zákonné príplatky
- polročné odmeny
- pomoc pri riešení exekúcií,
- ZÁLOHY

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím pošlite svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať na 3 zmeny
- vzdelanie elektrotechnického zamerania
- PC gramotnosť (program SAP)
- platný VZV preukaz, preukaz viazača bremien a mostového žeriavu
- znalosť noriem IATF 16 949, EN ISO 14 001 (environment) a OHSAS 18 001 (safety)
- spoľahlivosť, zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345