Vaša práca
je naším poslaním.

Máš skúsenosti s prácou s VZV/žeriavom? Pracuj v novootvorenej firme v Nitre s platom až 1000€!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečenie fyzického vychystávania hotových výrobkov, určených na expedíciu k zákazníkovi na základe nákladových listov
• Zabezpečenie fyzického vykladania materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV
• Zabezpečenie skladovania výrobkov v súlade s internými predpismi
• Zabezpečenie vystavenia dokladov a vedie príslušnú evidenciu
• Analýza dát v internom informačnom systéme v oblasti expedície a skladovania
• Spolupráca pri vykonávaní fyzickej inventúry skladu

Upresnenie platových podmienok

777€ + 15% mesačná odmena + €34 bonus za BOZP + €20 príspevok na cestovné + príplatky + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus 117€
- príplatky na nočné zmeny + ostatné zákonné príplatky
- BOZP odmena 34€
- Príspevok na dopravu 20€
- Odmeny vyplácané polročne
- Stravné lístky 3,90€
- Pomoc s exekúciami
- čerpanie záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať. V prípade potreby volajte na 0948 193 824.

Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať na 3 zmeny
- vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania
- platný preukaz VZV, preukaz na obsluhu mostového žeriavu, preukaz viazača bremien
- znalosť práce s PC (práca s programom SAP)
- znalosť  noriem IATF 16 949, EN ISO 14 001 (environment) a OHSAS 18 001 (safety)
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie