Skladník-žeriavnik

06.09.2020 ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Cez panské 1366/13
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Reality a stavebníctvo; Skladník, Žeriavnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 777 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Spolu od 947 eur
Základná mzda od 777,- eur + mesačné prémie vo výške 15% s dochádzkovým bonusom + bezpečnostný bonus 34 eur + príspevok na dochádzanie 20 eur.
NÁBOROVÝ BONUS a ODPORÚČACÍ BONUS vo výške 300 €, vyplácaný po 100 € po 3,6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
Stravné elektronické lístky Callio Gastro karta v hodnote 3,90 eur - využiteľnosť nie len v reštauráciách ale i v rôznych obchodných reťazcoch.
Čisté - novovybudované a zariadené sociálne zariadenia: šatne, sprchy, WC
Pranie pracovných odevov. V zimnom období termoprádlo.
Nová čistá jedáleň.
Masáže na pracovisku 1 x mesiac.
Deň bezpečnosti a týždeň zdravia s darčekmi a aktivitami podporujúcimi zdravie a BOZP.
Darček na Mikuláša. Vitamíny. Darček k MDŽ.
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch a darček pri životných jubileách ...

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
777 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor po dohode s kandidátom

Náplň (druh) práce
Hľadáme pracovníka/čku do skladu k linke, ktorá delí oceľové a hliníkové plechy pre automotive segment.
Príjemná tímová práca v novopostavenej výrobnej hale na 2 zmeny / ranná od 6h00 do 14h00 a poobedná od 14h00 do 22h00 / neskôr aj nočná.
Práca s VZV vozíkom a žeriavom.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s. r. o.
Kasárenská 1594/49
90501 Senica
Slovensko