custom-banner

Hlavný účtovník

26.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešovský kraj; okres Kežmarok
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment; Ekonóm, Finančný kontrolór, Finančný manažér, Hlavný účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1230 EUR
1230€ brutto/mesiac, po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadáme skúseného účtovníka.

Úspešný kandidát by mal mať minimálne 5 ročné skúsenosti so samostatným a komplexným vedením podvojného účtovníctva v medzinárodnej výrobnej spoločnosti. Nevyhnutnou požiadavkou je skúsenosť s prácou v programe SAP.

Náplň práce:
-komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných účtovných a daňových zákonov,
-vypracovávanie mesačných a ročných výkazov,
-príprava, kontrola a podávanie DPH, kontrolného a súhrnného výkazu, dane z motorových vozidiel, dane z
príjmov PO,
-vypracovávanie štatistík,
-kontrola platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad,
-kontrola a spracovanie dodávateľských faktúr, dobropisov, odberateľských faktúr
-práca s bankovými výpismi, párovanie platieb,
-účtovanie interných dokladov,
-vykonávanie spätnej kontroly zaúčtovaných dokladov,
-komunikovanie s odberateľmi, dodávateľmi, inými inštitúciami a finančnou správou v prípade vzniku
nezrovnalostí v účtovnej databáze,
-evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi,
-pravidelný reporting ekonomických výkazov bankám,
-zabezpečenie ročnej účtovnej závierky a spoluúčasť na audite spoločnosti,
-sledovanie aktuálnych legislatívnych zmien
-zabezpečovanie a vykonávanie ďalších súvisiacich prác podľa pokynov nadriadeného.

Iné výhody:

-koncoročné odmeny
-práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
-flexibilný pracovný čas
-osobnostný a kariérny rast
-príspevok do DDS
-jazykové kurzy a iné odborné školenia
-benefity a iné zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Podvojné účtovníctvo, Pokladňa

- stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- minimálne 5 rokov skúseností v oblasti účtovníctva
- prax s programom SAP - podmienkou
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- presnosť, zodpovednosť, samostatnosť