custom-banner

Jednoduché manipulačné práce v sklade

26.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Senec; Dunajská Streda, Galanta
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika; Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,70 EUR/hod.
3,70€/ hod základná mzda + 1,33€ nočný príplatok
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykladanie tovaru z kamiónu/ kontajneru
Štítkovanie tovaru a krabíc
Balenie tovaru do krabíc
Fóliovanie hotových paliet
Udržiavanie poriadku na pracovisku

Iné výhody:

Doprava zdarma zo širokého okolia okresu Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Pezinok a Senec
( Šaľa - Diakovce - Galanta - Pusté Úľany - Nový Dvor - Veľký Grob - Reca - Boldog - Senec - Šoporňa - Sereď - Veľká Mača - Sládkovičovo - Jelka - Veľké Úľany - Hrubá Borša - Kráľová pri Senci - Vištuk - Budmerice - Modra - Šenkvice - Pezinok - Viničné - Dunajská Streda - Vieska - Holice - Blatná na Ostrove - Báč - Šamorín - Mierov - Hubice - Zlaté Klasy - Hrubý Šúr - Tureň)
Stravné lístky zdarma
Možnosť práce popri materskej dovolenke, inom zamestnaní
Možnosť práce iba na nočných zmenách po dohode

Je možnosť pracovať iba na nočné zmeny po dohode zmien, možnosť práce popri zamestnaní

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

100%ná dochádzka
Ochota a chuť pracovať
Manuálna zručnosť