custom-banner

Práca v skladových priestoroch - skladník, alebo picker s možnosťou kurzu VZV! Doprava Zdarma!

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: okres Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce; Levice, Nitra, Nové Zámky, Vráble
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 890 €/mes + 15% bonus + Stravné lístky 3,83 €/deň + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude:
˚ príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
˚ práca so scannerom, prepočítavanie kusov
˚ účasť na inventúrach
˚ označovanie a skenovanie dielov

Iné výhody:

˚ Základná mzda Picker- 714 € (po prestupe na pozíciu skladníka s W1 od 890€) ˚ Základná mzda Vodič VZV- od 890€ ( záleží od skúseností)
˚ Mesačný bonus až do 15 %
˚ Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
˚ možnosť absolvovania kurzu VZV zdarma a prestupu na pozíciu Skladníka
˚ príplatky za nadčasy
˚ doprava ZDARMA!
˚ zabezpečené ubytovanie iba za 40€/mes!
˚ možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

˚ flexibilita
˚ spoľahlivosť
˚ manuálna zručnosť
˚ výborný zdravotný stav
˚ chuť pracovať