Správca informačného systému

30.09.2020 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Staré Mesto
Moyzesova 9
04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Správca budov, Správca informačného systému
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 1. 12. 2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• ohodnotenie podľa zákona o odmeňovaní pri prácach vo verejnom záujme,
• 1 týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce,
• možnosť pružnej pracovnej doby,
• možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na školeniach, seminároch a konferenciách,
• možnosť publikovania v odborných časopisoch a prednáškovej činnosti, • dlhodobú perspektívu zamestnania, • motivujúce pracovné prostredie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
1. 12. 2020

Dátum pridania ponuky:
24. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Požadujeme VŠ vzdelanie najlepšie v odbore informačné technológie
• správa a administrácia knižnično-informačného systému ALEPH na aplikačnej úrovni,
• operatívne riešenie problémov, návrhy a realizácia zmien,
• komunikácia s dodávateľskými firmami, s pracovníkmi knižnice a pod.,
• metodické vedenie vybraných pracovných postupov pri automatizovanom spracovávaní knižničného fondu,
• vypracovanie odborných alebo štatistických podkladov a výstupov,
• odborná práca na projektoch, ktoré realizuje UK UPJŠ v oblasti IT,
• podiel na správe a administrácii iných IS, ktoré prevádzkuje UK UPJŠ (VuFind, vyhľadávače a pod.).
• tvorba dokumentácie k akademickou knižnicou vytvorených scriptov a softvérových aplikácií,
• poskytovanie školení pre nových zamestnancov akademickej knižnice pri používaní IS.

Požadujeme:
• minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa najlepšie v odbore informačné technológie, • znalosť čítania technickej dokumentácie a základná komunikačná schopnosť v anglickom jazyku.

Znalosti:
• pokročilú znalosť práce s informačnými technológiami (skúsenosť s prácou v databázovom prostredí, MS Windows, MS Office, Internet a pod.),
• znalosť programovacieho jazyka (napr. Java, PHP, Javascript,...)
• znalosť práce s niektorým knižničným systémom vrátane súčasných metód spracovávania dokumentov a používaných formátov je výhodou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• schopnosť komunikovať s kolegami a externými firmami,
• schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy,
• zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
• chuť učiť sa nové veci.

Kontakt: V prípade, že Vás uvedená ponuka oslovila a splňujete vyššie uvedené podmienky, pošlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s prehľadom Vašej odbornej praxe spolu s motivačným listom elektronicky na e-mail email alebo poštou na adresu Univerzitná knižnica UPJŠ v Košiciach, Moyzesova 9, 040 01 Košice. Obálku označte : Výberové konanie. Vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2