custom-banner

Hirujeme nový tím- Python, Testing! (Ref. č.: 1-16-35032/PF)

24.10.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košice
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Python programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
2200 - 3500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre vývojové a inovačné centrum IT produktov a technológií poskytujúce služby zahraničným zákazníkom budujeme nový tím, ktorý bude pracovať na projekte so zameraním na bezpečnosť pri preprave, vyhodnocovaní a predchádzaní rizík pri preprave.

Možnosť spolupráce je na remote / on-site (Košice).
Trvanie projektu je odhadované na 5mesiacov, avšak spoločnosť poskytuje možnosť dlhodobej spolupráce na ďalších projektoch.
Forma úväzku je možná na TPP alebo freelance.

Obsadzované pozície:

Team Leader- Python Developer
Senior Python Developer
Python Developer- Tableau
Senior QA Tester

Iné výhody:

Benefity:

- spolupráca na remote
- flexibilná pracovná doba
- 13. plat
- sick days
- extra dovolenka
- príležitosti pre vlastný rozvoj
- práca v motivovanom a vysoko kvalifikovanom tíme
- priestor pre kreativitu a iniciatívu
- možnosti ďalšieho vzdelávania vrátane jazykovej výučby

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky:
- Python 3, AWS Redshift, AWS S3, EC2, CloudWatch, PostgreSQL/ iné SQL, ETL, GIT / JIRA / Jenkins, Terraform, Tableau, AWS Glue
- Python 3, PostgreSQL/ iné SQL, CSV, XML, JSON, všeobecná znalosť AWS, GIT / JIRA
- Python 3, PostgreSQL/ iné SQL, CSV, XML, JSON, všeobecná znalosť AWS, GIT / JIRA, Tableau
- ETL, API testing, CSV, XML, JSON, všeobecná znalosť AWS