Prijmeme paličov, expedientov, skladníkov a pomocných pracovníkov.

28.09.2020 PANDA - KOŠICE s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Expedient, Kurič, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stabilná firma s dlhoročnými skúsenosťami v hutníckej oblasti hľadá paličov, expedientov, skladníkov a pomocných pracovníkov.

Nástupný plat od 3,80 € (po zapracovaní zvýšenie hodinovej sadzby), k základnej hodinovej sadzbe sa pripočítavajú príplatky za sťažené prostredie, za prácu cez víkend, sviatok a za prácu v noci.

Nástupný plat na živnosť od 4,50 € + nočný a víkendový príplatok + príplatok za sviatok.

Ponúkame benefity ako finančná odmena za vzornú dochádzku, nadčasy, vianočné odmeny a iné.

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0917 635 669.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie