custom-banner

Operátor výroby - Obsluha CNC stroja : MUŽI - ŽENY - PÁRY + Plne hradené ubytovanie, Nemecko (Haldensleben)

21.10.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Haldensleben
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,20 EUR/hod.
Mzda : 10,20 €/hod. brutto + príplatky, od 7. týždňa 11,32 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

➡️ VHODNÉ PRE MUŽOV ŽENY AJ PÁRY
➡️ Obsluha CNC strojov na výrobu kovových dielov – vkladanie, odoberanie obrobkov
➡️ Čistenie CNC strojov na výrobu kovových dielov
➡️ Výmena opotrebovaných sústružníckych nožov
➡️ Meranie parametrov vyrobených obrobkov, evidencia výsledkov merania

Iné výhody:

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PLNE HRADENÉ UBYTOVANIE
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Preplatená cesta do Nemecka
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

✔️Čistý register trestov
✔️Zodpovednosť a manuálna zručnosť