custom-banner

Skladový pracovník priamo v Prešove

25.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 595 EUR
595€+príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manipulácia s tovarom v sklade
- práca na 3 zmeny
- zásobovanie výroby
- účasť na inventúre v sklade
- práca na vysokozdvižnom vozíku

Iné výhody:

Ochranné pracovné pomôcky zdarma obuv, okuliare, montérky, trička
Možnosť odpracovať nadčasy
Príplatky za každú odpracovanú hodinu na poobednej a nočnej zmene
Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax s prácou v sklade
- skúsenosti s riadením vysokozdvižného vozíka = podmienkou
- platný preukaz na riadenie VZV - D, W1, W2 = výhodou