Pracovníčka v sklade (skladníčka) - NITRA / Nástup možný HNEĎ

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Skladová pracovníčka bez VZV oprávnenia:

Balenie tovaru do krabíc + práca s ručným skenerom, vychystávanie objednávok podľa súpisky tovaru, inventúry a ostatné činnosti podľa zadania lídra.

V prípade záujmu - možné zaškolenie na VZV a postup na inú pozíciu.

Pracovný režim - 8 hodinové zmeny:

Ranná - od 6.00 do 14.00 hod.
Poobedná - od 14.00 hod. do 22.00 hod.
Nočná - od 22.00 hod. do 06.00 hod.

Doprava v rámci Nitry a okolia prostredníctvom MHD alebo individuálna.
PRÍSPEVOK NA DOPRAVU 30,- E/ mesiac

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom

Požiadavka na spôsobilosť:
- na prácu v noci
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
- spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení úloh
- analytické myslenie a tímový duch
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou, nevyžadujú sa

Čistý REGISTER TRESTOV - PODMIENKA

Pracovný pomer na trvalý úväzok - plný (nie brigády ani dohody)

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke/termínom:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

700 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda: základ 700,- E brutto + mesačný bonus 70,- E + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Každý týždeň zálohy zo mzdy - po odpracovaní 1. týždňa
Celodenná starostlivosť koordinátora
Bezúročné mikropôžičky
Bezplatná právna poradňa
Ďalšie iné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno