custom-banner

Pracovníčka v sklade (skladníčka) - NITRA / Nástup možný HNEĎ

22.10.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Mzda: základ 700,- E brutto + mesačný bonus 70,- E + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Skladová pracovníčka bez VZV oprávnenia:

Balenie tovaru do krabíc + práca s ručným skenerom, vychystávanie objednávok podľa súpisky tovaru, inventúry a ostatné činnosti podľa zadania lídra.

V prípade záujmu - možné zaškolenie na VZV a postup na inú pozíciu.

Pracovný režim - 8 hodinové zmeny:

Ranná - od 6.00 do 14.00 hod.
Poobedná - od 14.00 hod. do 22.00 hod.
Nočná - od 22.00 hod. do 06.00 hod.

Doprava v rámci Nitry a okolia prostredníctvom MHD alebo individuálna.
PRÍSPEVOK NA DOPRAVU 30,- E/ mesiac

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom

Požiadavka na spôsobilosť:
- na prácu v noci
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
- spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení úloh
- analytické myslenie a tímový duch
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou, nevyžadujú sa

Čistý REGISTER TRESTOV - PODMIENKA

Pracovný pomer na trvalý úväzok - plný (nie brigády ani dohody)

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke/termínom:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Iné výhody:

Každý týždeň zálohy zo mzdy - po odpracovaní 1. týždňa
Celodenná starostlivosť koordinátora
Bezúročné mikropôžičky
Bezplatná právna poradňa
Ďalšie iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno