Učiteľ/ka ang. jazyka v kombinácii s ďalším predmetom

09.10.2020 Evanjelická spojená škola, M.R.Štefánika 19, Martin

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Martin
Martin
M. R. Štefánika 19
036 01

Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- práca v kolektíve s medzinárodným zázemím,
- priestor pre sebarealizáciu,
- možnosti osobnostného rozvoja,
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Motivačný list so žiadosťou a štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku môžete zasielať mailom na adresu email alebo poštou na adresu školy.

O ďalšom postupe a termíne výberového konania budeme informovať len vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
Náplňou práce je vyučovanie anglického jazyka na bilingválnom gymnáziu a na druhom stupni základnej školy na pracovnú zmluvu na dobu určitú - zastupovanie počas materskej dovolenky.
Nástup do práce od 1. 11. 2020.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- kvalifikované vyučovanie žiakov
- ovládanie didaktiky vyučovania na strednej škole a na druhom stupni
základnej školy
- vysoká motivácia vyučovať, viesť a formovať mladú generáciu
- aktívne používanie anglického jazyka
- jasný hodnotový rámec pri výchove detí založený na kresťanských
princípoch
Ovládanie anglického jazyka na úrovni C1.
Výhodnou je minimálne 1 ročná prax vo vyučovaní a skúsenosti s dobrovoľníckou prácou v cirkevnom spoločenstve.
Ďalšou výhodou je aprobácia na vyučovanie anglického jazyka v kombinácii s občianskou výchovou, psychológiou alebo biológiou.