Nebaví ťa práca za pásom alebo na linke? Pracuj ako pracovník výroby pre renomovanú švajčiarsku spoločnosť! Práca do kmeňa aj možnosť ubytovania!

06.11.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce: Strečno - Žilina
Slovenská republika
Pozícia / odvetvie: Chemik, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,27 EUR/hod.
Mzdové podmienky (brutto)
4,27 EUR/hod.
+ príplatky a bonusy, po 3. mesiacoch 4,33€
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto) od
1200€/ brutto (po 3. mesiacoch od 1300€/Brutto)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 40

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pre švajčiarsku spoločnosť, ktorá patrí medzí svetových lídrov vo vyrábaní kuchynských drezov:
• miesto výkonu práce je Strečno (okolie Žiliny)
• stabilná práca na hlavný pracovný pomer
• výroba odlievaných kameninových drezov (cca 15-20kg - práca vhodnejšia pre MUŽOV!)
• zabezpečenie navažovania pieskov a aditív pre prípravu zmesi na výrobu drezov
• príprava a plnenie zmesi na prípravu drezov do polymerizačných foriem
• kontrola výroby drezov
• vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy
• práca v nepretržitej prevádzke (12 hod. zmeny)
• možnosť ubytovania 99€/mesiac

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť ubytovania 99€/mesiac
- možnosť prechodu do kmeňa po skúšobnej dobe!
- DOPRAVA ZDARMA zo Žiliny, Martina, Vrútok aj Ružomberka!!!
- Príplatky za prácu v nepretržitej prevádzke , za prostredie
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
- Gastrolístky v hodnote 4,20€
- zabezpečené pracovné oblečenie
- ZAŠKOLENIE zamestnancov!

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Staň sa aj ty súčasťou globálneho celku stačí ak:
máš chuť pracovať
si spoľahlivý
manuálne zručný
máš dobrý zdravotný stav