custom-banner

Poď pracovať do výroby autosedačiek a zarábaj až 995 Eur ! Hľadáme skúsených operátorov výroby, ubytovanie a doprava zabezpečené taktiež možnosť pomoci s úradom práce či pravidelné zálohy!

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Senec, Trnava; Galanta, Hlohovec, Holíč, Modra, Nováky, Pezinok, Stupava, Svätý Jur
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 Eur + výkonnostný bonus až 130 Eur + bonus za dochádzku až 100 Eur
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby, pracovná pozícia zahŕňa obsluhu montážnych liniek v trojzmennej prevádzke. Ide o kompletizáciu sedačiek do automobilov.
Pracuje sa s konštrukciou, ktorá sa poťahuje látkou alebo koženkou.

Iné výhody:

Výkonnostný bonus až 130 Eur
Dochádzkový bonus až 100 Eur
Zabezpečená Doprava ZADARMO z miest okolia Trnavy
Ubytovanie v Trnave ZADARMO
Možnosť čerpania záloh!!
Stabilné zamestnanie

Informácie pre uchádzača:

Pracovná ponuka je vo Voderadoch pri Trnave!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

ochota pracovať na tri zmeny
zručnosť a samostatnosť,
flexibilita
samostatnosť
zodpovednosť
dobrý zdravotný stav
motivácia a chuť pracovať a kariérne rásť