Odborný referent - Odd. správy výkonov škôl a šk.zariad.

07.10.2020 Trnavský samosprávny kraj

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Starohájska 10
91701

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Odborný referent, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

základná zložka mzdy 1000 EUR + variabilná zložka mzdy
Výmera dovolenky o 1 týždeň navyše, stravné lístky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
• metodické usmerňovanie a riadenie škôl a školských zariadení, certifikácia škôl,
• spracovanie štatistík škôl a školských zariadení,
• príprava reportov a prezentácií pre nadriadeného,
• spracovanie prehľadov o počte žiakov škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti TTSK a o vzdelávacej ponuke škôl,
• zabezpečovanie výkonu štátnej správy v 2. stupni vo veciach, v ktorých rozhodol riaditeľ strednej školy alebo školského zariadenia (vypracovanie rozhodnutí vo veci odvolania voči rozhodnutiu riaditeľa o neprijatí žiaka na štúdium),
• spracovanie správ o výchovno-vzdelávacej činnosti školy,
• spracovávanie podkladov pre stratégiu školstva.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

•• bezúhonnosť,
• znalosť zákona č. 596/2003 Z. z. Zákon o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 138/2019 Z. z. Zákon o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
• prax vo verejnej správe výhodou,
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť,
• praktické a analytické myslenie,
• komunikatívnosť,
• sebaistota,
• zmysel pre detail,
• práca s PC – užívateľ, MS Excel, MS Word,
• práca s ASC Agendou výhodou

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o prijatie do zamestnania
• profesijný štruktúrovaný životopis
• motivačný list
• kópia dokladu o ukončení štúdia (diplom)
• čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a v životopise

Dátum a miesto podania žiadosti:

Termín podania: do 30.09.2020

Adresa podania: email

Ďalšie informácie na tel. č.: 033/5559 352