custom-banner

OPERÁTOR VÝROBY v Trnavskej automobilke cez víkendy! Mzda až 798€! Ubytovnie a možnosť záloh!

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Šaľa, Topoľčany, Trnava; Galanta, Levice, Malacky, Nitra, Nové Zámky, Rimavská Sobota, Senica, Veľký Krtíš, Vrútky, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Vodič osobného vozidla, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 431€ + nočný príplatok (66€) + príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu (207€) + individuálna výkonnostná prémia od druhého mesiaca až do výšky 94€ = 798€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme výrobných pracovníkov do automobilky v Trnave na víkendové zmeny na oddelenie MONTÁŽ, ZVAROVŇA, LAKOVŇA a LOGISTIKA!

Náplň práce:

-vizuálna a hmatová kontrola dielcov, zodpovednosť za kvalitu
-spájanie jednotlivých dielcov, ktoré vytvárajú karosériu vozidla
-zváračské práce vykonávané automatizovanými robotmi
-premiestňovanie dielcov z pracoviska na pracovisko
-montáž, skrutkovanie, nitovanie a lepenie
-skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá atď.)
-podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Pracovný čas vo víkendovej prevádzke:
Sobota od 6:00 do 16:10, alebo od 14:00 do 00:10
Nedeľa od 18:50 do 05:00

Iné výhody:

Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94€
13.plat vyplácaný raz ročne
Príplatky za nadčasy
Možnosť zálohy
Zabezpečené ubytovanie (80€/mesiac)
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť kariérneho rastu
Doprava zabezpečená
Náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte tel. číslo 0948 940 307

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
Vzdelanie v automobilovom priemysle výhodou
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Ochota pracovať cez víkendy