Operátor ručnej férzy (Ref. č.: PR/022898)

23.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj; Brusič, Frézár, sústružník, Opravár, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): od 770€ btt. + príplatky - uvedená mzda sa môže zvýšiť na základe skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* výroba/ oprava/ úprava výrobkov laminovaním
* frézovanie - brúsenie ručnou frézou
* odstraňovanie zyškov z vyrobených častí
* vizuálna kontrola

Iné výhody:

* k základnej mzde sú pripočítané príplatky ako - dochádzkový bonus, príplatky za kvalitu, výkonu a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B