custom-banner

Manipulačný pracovník v sklade s ubytovaním a dopravou

21.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galanta
Galanta
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,56 EUR/hod.
3,56€/ hod - 4,72€/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykládka a nakládka tovaru manuálne
Upratovanie skladu
Balenie tovaru a paliet
Práca s VZV - zaučíme Vás

Iné výhody:

Doprava zadarmo zo širokého okolia
Možnosť ubytovania
Stravné lístky bez zrážky
Možnosť preškolenia na VZV zdarma

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Každý uchádzač musí absolvovať jednoduché vstupné testy pred nástupom na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

100%ná dochádzka
Samostatnosť pri práci
Znalosť matematiky
Skúsenosť s prácou na vysokozdvižnom vozíku výhodou