Operátor výroby v Nitre - práca s ubytovaním zdarma

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Nitra
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,12 EUR/hod.
    4,12€/hod v prvom mesiaci, 4,31€/hod od druhého mesiaca.
    Príplatky:
    rizikový príplatok 35% z minimálnej hodinovej mzdy,
    nočný príplatok 30% z minimálnej hodinovej mzdy,
    nadčasový príplatok 25% z priemernej hodinovej mzdy,
    prémie 0-23% z priemernej mzdy,
    sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy,
    sobota 25% z priemernej hodinovej mzdy,
    nedeľa 50% z minimálnej hodinovej mzdy,
    dochádzková prémia 28,21 €.
    Mzda po skúšobnej dobe brutto: od 1150€ na mesiac
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 14.4.2021 do 31.12.2021

Pre nášho klienta, ktorý sídli v Nitre v priemyselnom parku Dolné Hony a zaoberá sa výrobou rôznych modulov a interiérových častí ako sú kokpity, prístrojové dosky, dverové panely, centrálne konzoly a rôzne dekoratívne diely automobilov, hľadáme vhodných uchádzačov o prácu.
Náplň práce:
obsluha vstrekolisov (odoberanie dielov zo stroja, ich vizuálna kontrola a opracovanie)
obsluha montážnych liniek, prípadne ručná montáž
kontrola kvality vyrobených komponentov
evidencia vyrobených kusov
práca v stoji.

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie zdarma, prípadne príspevok na ubytovanie vo výške 150€/pre nadregionálnych zamestnancov/
Stravovanie v závodnej jedálni na rannej a poobednej zmene
Stravné lístky za nočné zmeny
Zálohy 30€ po odpracovaní 10 dní
Zmennosť:
• 7,5 hodinová zmena/trojzmenná prevádzka alebo viaczmenná prevádzka
• 12 hodinová zmena/nepretržitá prevádzka
Typ zmennosti závisí od zaradenia pracovníka na konkrétnu prevádzku, ako aj od výrobných plánov
DOPRAVA – MHD, závod sa nachádza v priemyselnom parku v Nitre

Informácie pre uchádzača:

Ak vás naša ponuka zaujala, volajte na:
bezplatnú linku 0800 189 099,
alebo na našu infolinku 0950 103 150.

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky:
ukončené minimálne SOU s výučným listom
prax vo výrobe
prac s obsluhou lisov je výhodou
orientácia – rozpoznávanie dielov podľa zadania
schopnosť pracovať v takte
samostatnosť
tímová spolupráca.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno