Údržbár / vodár

18.09.2020 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Tajovského 40
97409

Typ pracovnej ponuky: Služby; Kurič, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 584 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Možnosť predĺženia pracovnej zmluvy po 12. mesiacoch, na dobu určitú alebo neurčitú.
- Mzda v závislosti od odpracovaných rokov praxe od 584,00 do 701,00.
- Možnosť získania osobného príplatku na základe skúseností a zručností.
- Miesto výkonu práce VŠ internát, Tajovského 40.
- Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
584 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaVodné hospodárstvo a vodárenstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Montážne a prevádzkové práce na vodovodnom a kanalizačnom potrubí vrátane vykonávania údržby a opráv:

- zabezpečuje prevádzku študentského domova v oblasti údržbárskych a opravárenských prác
- na začiatku pracovnej doby si denne kontroluje knihu závad a ihneď podľa závažnosti a naliehavosti odstraňuje závady
- vykonáva bežné a stredné opravy vodovodného zariadenia a ústredného kúrenia v domove a jedálni
- pravidelne mesačne kontroluje všetky poschodia – zistené poruchy ihneď odstraňuje
- v prázdninovom období vykonáva náročnejšie opravy zariadení v študentského domova a urobí dôkladnú údržbu vodovodných batérií, kohútikov, spŕch toaliet a pod., ako aj údržbu na ústrednom vykurovaní vrátane čistenia radiátorov, výmena odvzdušňovacích ventilov, prekontroluje všetky izby, kuchynky, kancelárie, jedáleň
- čistí odpadové guličky, sifóny – odpadové potrubie ŠD a ŠJ
- pri väčších poruchách a haváriách pracuje aj pri iných profesijných prácach.

Okrem údržbárskej práce vykonáva ďalšie práce:
- nakladá a skladá materiál a predmety ŠD
- pomáha pri odvoze železného šrotu a iného odpadu,
- pomáha pri odpratávaní snehu, kosení trávnikov,
- pomáha pri čistení okolia a striech,
- pomáha pri odvoze a dovozu posteľ. bielizne, kobercov do čistiarne
- pomáha pri manipulácii s nábytkom
- iniciatívne sa podieľa na vylepšovaní interiéru a exteriéru študentského domova

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • technický talent
  • spoľahlivosť