Hľadáš zmenu k lepšiemu? Buď pánom svojho času!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ak ste ambiciózny, flexibilný, pracujete aj samostatne a práca s ľuďmi Vás baví, pridajte sa do nášho profesionálneho realitného tímu. Patríme medzi najväčšie realitné kancelárie na Slovensku a stále sa rozrastáme. Svojich maklérov podporujeme, pravidelne ich školíme, platíme im za inzerciu, hradíme náklady spojené s kancelárskymi priestormi a taktiež získavajú ďalšie výhody pre svoj rast v našej spoločnosti.

Náplňou Vašej práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

Naša realitná kancelária, ako jedna z mála hradí svojím maklérom a manažérom náklady spojené s:

- kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia
- výpočtovou technikou
- náborovým softvérom
- firemnými vizitkami
- reklamnými plachtami
- inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch
- reklamnými predmetmi pre klientov
- školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať

Maklérom odpadá veľa administratívnych úkonov spojených s predajom/prenájmom nehnuteľnosti. Od rezervácie nehnuteľnosti prípad preberá realizátor obchodu, ktorý prípad dotiahne až do konca (až do prepisu na katastri) a Vy máte viac času na získavanie nových prípadov.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B