custom-banner

Elektromechanik -osádzanie dosiek plošných spojov

21.10.2020 Job Impulse s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Vráble
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Elektronik, Elektrotechnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 490 - 730 EUR
Základná mesačná mzda od 490 € + mesačné osobné ohodnotenie do výšky 80 €+ mesačný dochádzkový bonus 50 € + príspevok na dopravu + príplatky SO, NE, nadčas, SV nad rámec Zákonníka práce + letné, zimné odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• ručné alebo automatické osádzanie dosiek plošných spojov (práca v sede alebo v stoji)
• balenie do krabíc, ľahká mechanická montáž na základe výrobného plánu
• testovanie na jednoduchých testovacích strojoch
• kontrola komponentov podľa zoznamu
• práca v trojzmennej prevádzke

Iné výhody:

• práca v čistom prostredí
• príplatky nad rámec Zákonníka práce
• príspevok na dopravu vo výške 50% nákladov vo výške cestovného lístka
• letné a zimné odmeny
• bonus za odporučenie nového zamestnanca v hodnote 500,-
• príspevok na stravu vo výške nad rámec Zákonníka práce
• možnosť pracovného postupu

V prípade záujmu nás kontaktujte, prosím, na nižšie uvedenom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

• elektrotechnické alebo technické vzdelanie
výhodou
• dobrý zrak, jemnocit v rukách, farbocit
• ochota pracovať na tri zmeny
• spoľahlivosť, zodpovednosť