custom-banner

Operátor skladu/picker v Nitre s bezplatnou dopravou a 13. platom

18.10.2020 Job Impulse s.r.o. - Nitra
Miesto práce: Priemyselný park Dolné hony Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 862 EUR
základná nástupná mzda 750 € brutto + 5 - 15% bonus podľa odpracovaných mesiacov; 13.plat, všetky príplatky podľa Zákonníka práce, možnosť ďalšieho zvyšovania mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 99

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Príjem/výdaj/vychystávanie materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
- Práca so skenerom
- Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie
- Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
- Vykonávanie inventúr

Iné výhody:

- 13.ty plat
- Stravovanie len za 0,22eur na deň
- Stravné lístky v hodnote 3,83 eur
- Práca na tri zmeny, dočasne na dve zmeny
- Preplácané všetky nadčasy
- Bezplatná doprava zabezpečená z okresov a okolia: NR, NZ, ZM, TT, KN, TO, PN, PE,
SA, LV, GA
- Príspevok na vlastnú dopravu
- Možnosť rekvalifikácie (kurz VZV)

V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Záujem o dlhodobejšie zamestnanie
Dochádzková disciplína
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Schopnosť tímovej práce

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Job Impulse s.r.o.
Tomášikova 30/A
Bratislava
Slovenská republika
job-impulse.sk

Kontaktné údaje:

Nitra
Tomášikova 30/A, Bratislava, 821 01, Slovenská republika
Tel: 0948 430 727