SESTRA PRI LÔŽKU ANESTÉZIOLÓGIA A INTENZÍVNA MEDICÍNA - NEMOCNICA KOŠICE

ProCare, a.s.29.10.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Železničné zdravotníctvo Košice, s.r.o.
Masarykova 9

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

928 - 1114 EUR

Upresnenie platových podmienok

v závislosti od profilu kandidáta

Iné výhody

- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.10.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, všeobecná sestra
- komunikačné zručnosti,
- zmysel pre zodpovednosť
- byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
- oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority