custom-banner

Dlhodobá brigáda - v logistickom centre Sereď

25.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Galanta, okres Hlohovec, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
4.5eur/h
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Práca v sklade s oblečením,
- Skenovanie, balenie, vešanie a prekladanie oblečenia,
- Ranná (5:45 - 14:00) poobedná (14:00 - 22:15) + soboty
- Možnosť práce na živnosť
- práca sa realizuje v stoji
- dlhodobá brigáda

V prípade záujmu si pošlite žiadosť a budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- spoľahlivosť
- vlastná doprava
- pozitívny prístup
- ochota pracovať manuálne