custom-banner

NÁJDITE SI STABILNÉ ZAMESTNANIE VO VÝROBE AUTOSEDAČIEK AKO OPERÁTOR!! MZDA AŽ 995€ + PRÍPLATKY + UBYTOVANIE A DOPRAVA ZDARMA!!

23.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnavský kraj; okres Komárno, Trnava; Kolárovo, Sládkovičovo
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 765€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pozícia operátora výroby zahŕňa obsluhu montážnych liniek, na ktorých prebieha montáž a kompletizácia sedačiek.
Práca sa vykonáva na 2 alebo 3zmeny.
Podpisom zmluvy získate nielen stabilnú prácu ale aj pomoc a podporu koordinátorov, ktorí sú pre Vás plne k dispozícii každý pracovný deň.

Iné výhody:

- výkonnostný bonus až do výšky 130€,
- prítomnostný bonus až do výšky 100€,
- práca v čistom a nehlučnom prostredí,
- práca na moderných montážnych linkách a strojoch,
- stabilný kolektív,
- DOPARAVA ZADARMO z viacerých smerov (Sládkovičovo, Galanta, Šaľa, Sereď, Kolárovo, Komárno, Trnava)
- UBYTOVANIE ZADARMO v Trnave s dopravou
- pravidelné ZÁLOHY,
- pomoc s exekúciami a s ÚPSVaR

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať.

V prípade potreby volajte na 0948 193 824.

Za prejavený záujem ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax vo výrobe,
- ochota pracovať na tri zmeny,
- manuálna zručnosť a samostatnosť,
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav,
- motivácia a chuť pracovať
- max. doba nezamestnanosti 6 mesiacov!