Obchodný manažér pre spravovanie zverenej oblasti

21.09.2020 EDU*Agency s.r.o.

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava, Senec; Malacky, Modra, Pezinok, Stupava, Svätý Jur
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Obchodný referent, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 3000 EUR
=Základná zložka mzdy + Podiel na zisku spoločnosti
Termín nástupu do práce: od 1.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obchodný manažér pre spravovanie zverenej oblasti:
- Starostlivosť o zverených zákazníkov, pravidelný servis
- Vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- Účasť na obchodných a predajných stretnutiach
- Poradenstvo v oblasti pôsobenia našej spoločnosti – distribúcia a predaj tepelno-izolačných materiálov

Iné výhody:

Benefity:
- Stabilný pracovný pomer
- Pomoc so zapracovaním
- Mimoriadne odmeny – účasť na dobrých výsledkoch firmy
- Pracovný telefón a počítač
- Možnosť práce aj z domu (1 deň v týždni)
- Teambuildingy

Uchádzačov žiadame o zaslanie svojho životopisu len touto cestou:
- Zaslaním emailu na uchadzac @ ravson.eu a v predmete správy uveďte „Uchádzač“.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- obchodné zručnosti