Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Rača
Pri vinohradoch 267
83106

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo, Zdravotníctvo a farmácia; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkaná mzda je v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov;
- polročné odmeny;
- týždeň dovolenky navyše;
- ubytovanie poskytované zamestnávateľom (samostatné jednoizbové bytové jednotky s balkónom, s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou, wifi) spoplatnené sumou 120 €/mesiac;
- zamestnanecké obedy;
- doplnkové dôchodkové poistenie hradené zamestnávateľom.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
950 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
21. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
- aktivizácia prijímateľov podľa individuálnych schopnosti
- zlepšovanie sociálnych vzťahov
- nabádanie jednotlivca k správnym postojom k životu a spoločensky vhodným spôsobom správania,
- pomáha prijímateľom rozvíjať a zlepšovať ich schopnosť riešiť problémy,
- pomáha jednotlivcom k pocitu zodpovednosti za vlastnú sociálnu situáciu
- vytvára podmienky pre realizáciu záujmovej činnosti (knižnica, čítanie, spoločenské hry, ručné práce);
- ponúka možnosti zapojenia sa do pracovného procesu v rámci prevádzky zariadenia a sezónnych prác v domove;
- podieľa sa na vypracovávaní individuálnych plánov
- pomáha rehabilitovať narušené funkcie, pomáha k samostatnosti
- navrhuje aktivity a podujatia pre klientov a podieľa sa na ich realizácii;
- zúčastňuje sa na estetizácii prostredia (izby, chodby - nástenky, výzdoba počas sviatkov);
- pomáha nadobúdať schopnosti k adekvátnejšiemu zvládaniu životných a sociálnych problémov;
- podporuje samostatnosť klientov
- spolupracuje s odborníkmi z oblasti psychiatrie, psychológie, rehabilitácie, všeobecného lekárstva.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore liečebná pedagogika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore psychológia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- osobnostné predpoklady: bezúhonnosť, mlčanlivosť, dôveryhodnosť, úcta, slušnosť, empatia, ochota sa vzdelávať;
- všeobecné špecializované vedomosti a sociálne zručnosti, iniciatíva a dynamičnosť.
Informácia o uchádzačov:
Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.