Práca na živnosť ! Môžete zarobiť až 1600 Euro. Nenáročná robota aj na turnus, ubytovanie zabezpečené (Sereď)

21.09.2020 SLOVMEDIA SK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce je v Seredi
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Sereď
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 8,50 EUR/hod.
Počas zaúčania je hodinová sadzba 5,50 €.

Ubytovanie je zabezpečené. Platba za 1 noc = 6 €. Je možné dohodnúť zrážky zo mzdy za ubytovanie.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca od pondelka do piatku, v prípade turnusovej práce je možnosť práce aj cez víkend.

Náplň práce:
- Obsluhuje strojové zariadenia;
- Pripravuje a kontroluje materiál na nakladanie strojov;
- Vykonáva kontrolu strojových zariadení pred ich spustením a počas ich chodu;
- Vykonáva kontrolu parametrov kvality výrobku;
- Sleduje výsledné parametre a realizuje nápravné opatrenia;
- Vedie evidenciu parametrov kvality v predpísaných formulároch;
- Pripravuje strojné zariadenia a materiál pre nasledujúcu zmenu;
- Kontroluje identifikáciu a identifikuje materiál;
- Vedie evidenciu materiálu;
- Opravuje fraktúry materiálu;
- Informuje majstra o vzniknutých problémoch a pri odovzdávaní zmeny kolegu o priebehu výroby na svojej zmene.Pracuje podľa stanovených priorít na skupine strojov;
- Dodržiava pracovné postupy na obsluhu liniek a zariadení;

Práca s olovom, ktoré sa taví a následne sa ťahajú zo stroja lisované olovené prúty.
Ovládanie a kontrola výrobnej linky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno